NİZİPTE MAHALLE BULUŞMALARI TOPLANTISI

NİZİPTE MAHALLE BULUŞMALARI TOPLANTISI

Nizip Kaymakamlığı tarafından mahallerdeki sorunları ele almak ve yerinde çözüm bulmak için başlatılan Mahalle Buluşmaları toplantısı, Kıbrıs Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesi’nin sorunlarının ele alınması ile yapıldı.

 

Nizip Toplum Merkezi Konferans Salonu’nda İlçe Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında düzenlenen toplantıya yoğun ilgi gösteren mahalle sakinleri, toplantıda hazır bulunan Daire Amirleri ve ilgili birimlere sorunları ileterek yapılması konusunda temennide bulundular.

 

Yapılan toplantıların sorunları yerinde dinleme ve çözüm bulma konusunda önemli olduğunu söyleyen İlçe Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyledi.  Kaymakam Sarıfakıoğuları konuşmasında; Vatandaşlarımızın her türlü sorunlarını dinlemek ve isteklerini yerine getirmek bizlerin görevidir” diyerek katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

 

Sizler emredeceksiniz bizler yapacağız” diyerek konuşmalarına başlayan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ise, Vatandaşlarımızın her talebi bizler için emirdir, bu nedenle artık vatandaşımız devletimizin ya da hizmet aldığı kurumun ayağına gitmiyor, bizler geliyoruz” diyerek mahalle sakinlerine yapılan hizmetleri anlattı.

 


Toplantıya Kıbrıs Mahallesi Muhtarı Nihat Aykut, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Nihat Çelik, Daire Amirleri ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.