ÖZEL GÜVENLİK KARTLARININ SÜRESİ UZATILDI

ÖZEL GÜVENLİK KARTLARININ SÜRESİ UZATILDI

2004 yılından bu yanan kullanılan Özel Güvenlik kartlarının yenilenmesi ile ilgili hayata geçirilen düzenleme devam ediyor. Kimlik kartlarının alımı için verilen süre ise uzatıldı.

 

Özel VIP Akaya Güvenlik yetkilisi Bekir Şen, 2004 yılından bu yanan kullanılan Özel Güvenlik kartlarının yenilenmesi ile ilgili hayata geçirilen düzenlemenin devam ettiğini ve yeni kimlik kartlarının alımı için verilen sürenin uzatıldığını söyledi.

 

2016 yılı Haziran ayı içerisinde kimliklerin değişmeye başladığını ve son tarihin ise bu gün olduğunu belirten Bekir Şen, verilen sürenin bir yıl uzatıldığını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti.

 

Önceki gün yapılan görüşmeler neticesinde Özel Güvenlik Kimlik Kartlarının yenilenme süresi bugün itibariyle uzatıldı. Bu süre 1 Haziran 2017 olarak belirlendi, bu nedenle kimlik yenilemesi yapacak olan güvenlik görevlilerinin acele etmesine gerek yoktur. Ancak kimlik süresi dolan özel güvenlik görevlileri ilgili kurslarından gerekli evraklarını alarak yeni kimlik kartlarını almaları gerekiyor”