Şahin ve Sarı’dan esnaf ziyareti

Şahin ve Sarı’dan esnaf ziyareti

Şahin ve Sarı’dan esnaf ziyareti

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Ali Şahin ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Uzun Çarşı ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki esnafları ziyaret etti.
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ve İlçe yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette, esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunan Şahin ve Sarı, yakından ilgilendikleri esnafların sorunlarını birebir dinleyerek hükümet ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Her zaman halkla içe içe olmaya ve onların taleplerini dinlemeye büyük özen gösterdiklerini belirten Milletvekili Şahin, AK Parti'nin başarılı hizmet siyasetinin altında ortak akıl ve istişarenin yattığını ifade etti.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, Bugüne kadar nasıl esnafımızın ve vatandaşımızın yanında durduysak bundan sonra da aynı şekilde durarak bu millete en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.
Gerçekleşen ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, Milletvekili Ali Şahin ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ettiler.