TOGG Nizip yollarında 

TOGG Nizip yollarında 

TOGG Nizip yollarında 

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili (TOGG), Nizip ilçesinde yoğun ilgi gördü. Önceki Dönem Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün, direksiyonuna geçtiği Togg'un önüne atlayan bir kişi aracın tekerini öptü. Bir diğer kişi ise durduğu Togg’un önünde uzanarak sevgi gösterisinde bulundu.

Muhtarlarla buluşma programı kapsamında Nizip ilçesine gelen önceki Dönem Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, program sonrasında, Nizip Belediyesi önünde vatandaşlarla buluşan Togg’un direksiyonuna geçti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip ilçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile birlikte Toog ile şehir turu yapan Gül, buradan vatandaşları selamladı. 

Togg’u ilk kez gören vatandaşlardan bazıları Toğğ’un yollarına ve üzerine gül döktü bazıları ise aracın önüne uzanarak tekerini öptü. 
Direksiyon başında açıklamalarda bulunan Gül, Togg’un hayırlı olmasını diledi. 

Türkiye’nin gururu yollarda diyerek konuşmalarını sürdüren Gül,’’ Togg, bizim gururumuz, ülkemizin gururu ve Cumhurbaşkanımızın ülkemize kazandırdığı hizmetlerden biri bunun için çok gururluyuz çok mutluyuz. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz’’’ dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise, Togg, ülkemizin ve tüm İslam aleminin gururudur. Hayırlı olsun şeklinde konuştu.
  
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de, Milli ve yerli arabamız hayırlı olsun. Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yapar sözlerine yer verdi.
 
Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı da, yerli ve milli aracımızla Nizip yollarındayız diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.