YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ

YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ

http://www.youtube.com/embed/TmRWicMLNcI Yaşlılar Haftası dolayısıyla Nizip Alkan Kız Meslek Lisesi tarafından Nizip Huzur evi’nde bir etkinlik düzenledi.

 

Nizip Alkan Kız Meslek Lisesi Okul Müdürü Kıymet Taş’ın okuduğu açılış şiiriyle başlayan programda, öğrencilerin hazırladığı müzik ve tiyatro gösterileri güne damgasını vurdu.

 

Burada bir konuşma yapan Nizip İlçe Kaymakamı Harun Sarıfakıoğluları, böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaymakam Sarıfakıoğulları konuşmasında; “Bir toplum ancak ona emek sarf eden yaşlılarına gösterdiği saygı mukabilinde yücelir ve yükselir. Biz bütün yaşlılarımızı, huzurevi sakinlerimizi çok sevdiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Allah yaşlılarımıza hayırlı ve sağlıklı ömürler versin” dedi.

 

İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Oruç, Huzur Evi Müdürü Göksel Yılmaz, Alkan Kız Meslek Lisesi Okul Müdürü Kıymet Taş, Müdür Yardımcısı Eyüp Bilmez ve öğrenciler ile Huzurevi sakinlerinin katıldığı programda, Huzurevi sakinlerinin duyduğu memnuniyet kameralara yansıdı.