Alperen Ocakları Gaziantep’te bayrak değişimi

Alperen Ocakları Gaziantep’te bayrak değişimi
Alperen Ocakları Gaziantep’te bayrak değişimi
Alperen Ocakları Gaziantep İl Başkanlığına Hayri Özkan getirildi.
Alperen Ocakları Gaziantep İl Başkanı olarak 6 yıldır görev alan Mesut Özdemir, bayrağı Hayri Özkan’a devretti. Görev teslim törenine Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı Orhan Kızılaslan ve Başkan Yardımcısı Hasan Polat iştirak etti.
Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı Orhan Kızılaslan görev teslimine ilişkin yaptığı açıklamada, “Mesut bey Alperen Ocaklarına 6 yıldır şerefle hizmet vermiş bir il başkanımız. Kutlu davamızda bayrağın bir ucundan da kendisi tutarak yiğit Alperenlere öncülük etmiştir. Gururla taşıdığı il başkanlığı bayrağını ise bugün Hayri Özkan’a devretti. Göstermiş olduğu özverili çalışmalar adına Mesut başkanıma teşekkür ediyor, göreve yeni gelen Hayri Özkan’a da başarılar diliyorum. Rabbim muvaffak eylesin” ifadelerini kullandı.
Alperen Ocakları İl Başkanlığını devreden Mesut Özdemir, “Görevde bulunduğum 6 yıl içerisinde davamıza elimden fazlası ile hizmet etmeye bayrağımızı ileriye taşımaya gayret ettim. Bugün ise bu kutlu öncülüğü Hayri Özkan’a teslim ediyoruz. Kendisine başarılar diliyorum. Hakkı geçen tüm dava arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Alperen Ocakları İl Başkanı olarak göreve gelen Hayri Özkan ise, “BBP Gaziantep İl Başkanım Orhan Kızılaslan’a ve Alperen Ocakları İl Başkanlığını uzun süreden beridir yürüten Mesut Özdemir’e teşekkür ederim. Bayrağı Mesut başkanımızdan teslim almış bulunuyoruz, Rabbim utandırmasın” şeklinde konuştu.