Öz-Büro İş Sendikası Gaziantep'te Şube Açtı

Öz-Büro İş Sendikası Gaziantep'te Şube Açtı

Öz-Büro İş Sendikası Gaziantep'te Şube Açtı

Öz büro iş sendikası Gaziantep 1 nolu şubesini açtı. Açılışa Öz-Büro İş Sendikası Genel Başkanı Baki Gülbaba ve yönetim kurulu,Öz Büro İş Sendikası Gaziantep Şube Başkanı Ekrem Bozkurt, Belediye Başkanları, il ve ilçe müdürleri, siyasi parti temsilcileri, Şanlıurfa şube yönetimi, çeşitli illerden gelen şube temsilcileri, göç idaresi çalışanları katıldı.

Açılışa Öz-Büro İş Sendikası Genel Başkanı Baki Gülbaba,Vatanı milleti ve bayrağı için her an canını vermeye hazır bu insanlara devletin kadro vermesi ekonomik anlamıyla değil milyonların gönül dünyasındaki anlamlı karşılığı üzerinden değerlendirilmelidir.

Bu süreçte sendika olarak hep üyelerimizin yanında durduk, haklarını savunduk ve adaletin tecelli edeceğine inandık. Özellikle Konfederasyon olarak Hak-İş ‘in mazlum taşeron işçilerine uzattığı dost elini taşeron işçilerinin sıkıca tutması, sabırlı ve dirençli bir mücadele ortaya koyması bugünü sağlamıştır.

Öz Büro İş Sendikası Gaziantep Şube Başkanı Ekrem Bozkurt, şubemize ait hizmet binamız görkemli bir törenle açıldığını söyledi. Bozkurt,  üyelerimizin dinleyerek sorun ve sıkıntılarının çözümü konusunda gerekli mercilere ileteceklerini söyledi.