VALİ ATANIN NİZİP TİCARET BORSASINA VEDA ZİYARETİ

VALİ ATANIN NİZİP TİCARET BORSASINA VEDA ZİYARETİ

http://www.youtube.com/embed/FwMaLM5z3VU İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Merkez Valiliği’ne atanan Gaziantep Valisi Erdal Ata, Nizip Ticaret Borsası’na veda ziyaretinde bulundu.Gaziantep’te üç buçuk yıl görev yaptığını dile getiren Vali Ata, desteklerinizden dolayı oda başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum tekrar görüşürüz. Sizlerle beraber çalışmaktan çok büyük memnuniyet duydum” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ise Sayın Valimizin görev süresi boyunca tüm kurum ve kuruluşlarla ortak akıl çerçevesinde hareket ederek kentte önemli bir misyonu başarıyla üstlendiğini söyledi.

 

İbrahim Sarı konuşmasında; “Borsamızın tüm çalışmalarında da bizlere hep destek oldu. Kendisini daha iyi görevlerde görmek en büyük temennimiz ve dileğimizdir" ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret sonunda Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı tarafından Vali Ata’ya günün anısına bir plaket takdim edildi.

 

Vali Ata’nın veda ziyaretinde; Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Osanmaz, Ahmet Polat ve Reşat Oktay, Genel Sekreter V. Eray Ölçal ve Genel Sekreter Yrd. Abuzer Kupeli, hazır bulunduğu ziyarete aynı zamanda Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman ve Nizip Jandarma Komutanı Yavuz Oruç’da hazır bulundu.